Mazda CX-60
2.5 e-SkyActiv PHEV Homura | Trekhaak | 360 Camera
Direct kopen, basisprijs: € 37.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.450,-
LEASEPRIJS: € 617,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-60 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 e-SkyActiv PHEV Homura | Trekhaak | 360 Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 november 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 33.578 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 617,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-881-RF |
| Motorinhoud: | 2.488 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 697 kg |
| Gewicht: | 1.970 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 1.680 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.667 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoel ventilatie voor
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteruitrij assistent
- Actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti overhel assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- Kunstlederen interieurdelen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 20"
- Multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Uitstap waarschuwing
- Uitwijk assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
- ASR